No to jeszcze raz...
Raz, dwa trzy, próba wolności słowa nr 2.

Homoseksualizm jest zaburzeniem seksualności.
Szczepionki nie są jedynym remedium na kowida.
Operacja plastyczna nie czyni z faceta kobiety, a płcie są tylko dwie.
A cenzurowanie takich wpisów to po prostu tęczowy faszyzm.

Witam po raz kolejny szanownych mastodontów. :)

I wyrazy najszczerszego braku szacunku do mazgajów zgłaszających niewygodne wpisy z braku lepszych argumentów.

@Dobromir_Sosnierz lubię zabawę w raz, dwa, trzy, bana łapiesz dzisiaj Ty…

@mkljczk @Dobromir_Sosnierz jeśli będzie bezpodstawne obrażanie na podstawie seksualności to reakcja będzie jasna i stanowcza.

Follow

@xaphanpl @selfisekai @Dobromir_Sosnierz @mkljczk "Musimy" czyli co ? Homofobiczny i prowokacyjny wpis Sośnierza będzie tak sobie wisiał ?

@miklo @xaphanpl @selfisekai @mkljczk
No proszę, wypisuje inkwizycyjne nienawistne farmazony, ale spację przed pytajnkiem robi, jak porządny człowiek. :)
Czy wzywanie do wykluczania kogoś z debaty to nie jest właśnie wzywanie do nienawiści ?

@miklo @xaphanpl @selfisekai @mkljczk
Czy stosowanie obraźliwego terminu „homofobia” wobec dość oczywistego poglądu, że istnieje tylko jedno prawidłowe ukierunkowanie popędu płciowego, terminu który sugeruje jakąś „fobię” a więc „nieuzasadniony lęk”, a więc zaburzenie psychiczne — czy to nie jest mowa nienawiści ?

@Dobromir_Sosnierz @miklo @xaphanpl @selfisekai @mkljczk okay, uzasadnij swój pogląd na temat jedynego słusznego popędu płciowego, bo świat zwierząt i antropologia mówią co innego :p

@crusom @xaphanpl @selfisekai @mkljczk Nie wiem czy zauważyłeś ale wchodząc w polemikę z wysrywami Sośnierza już grasz w jego grę.

@Dobromir_Sosnierz @miklo @xaphanpl @mkljczk jest niezgodne z obecną wiedzą naukową

While some people believe that homosexual activity is unnatural,[12] scientific research shows that homosexuality is a normal and natural variation in human sexuality and is not in and of itself a source of negative psychological effects.[2][13] There is insufficient evidence to support the use of psychological interventions to change sexual orientation.[14][15]

z przypisami tutaj: https://en.wikipedia.org/wiki/Homosexuality

@selfisekai @xaphanpl @miklo @mkljczk
Nie ma tutaj żadnej wiedzy, tylko błędna interpretacja danych. Nie twierdzę, że h. jest „nienaturalny”, bo krótkowzroczność, nadwaga czy polidaktylia też są w jakimś sensie naturalne, tzn. występują samorzutnie w przyrodzie. Wyprowadzanie z tego wniosku, że nie jest to zaburzenie, jest jaskrawo niedorzeczne.
Ale w tym momencie nie o to nawet chodzi. Załóżmy, że się mylę we wszystkim — chcę wiedzieć, czy to jest portal, na którym mam prawo się mylić. Czy kolejny, który dekretuje jakieś niepodważalne dogmaty.

@miklo @xaphanpl @selfisekai @Dobromir_Sosnierz

To przykre, że za bardziej obrywa się politykom, którzy de facto żądają równouprawnienia (zniesienie państwowych małżeństw itd.) za domniemaną homofobię, niż politykom, którzy wyuczyli się „inkluzywnego” języka, w którym zresztą niezbyt dobrze się odnajdują, jak na przykład politycy SLD.

@mkljczk Możesz uprzejmie wytłumaczyć na czym polega "równouprawnienie przez zniesienie państwowych małżeństw" ?

@mkljczk Dokładnie od roku leży w sejmie ustawa o równości małżeńskiej: orka.sejm.gov.pl/Druki9ka.nsf/ Taką równość masz na myśli czy jakąś inną (jaką) ?

@miklo Oczywiście to tylko jeden ze sposobów na wprowadzenie równości małżeńskiej. Są osoby, są libki, które nie chcą poszerzać instytucji małżeństwa, wręcz przeciwnie, są jej przeciwnikami.

Sign in to participate in the conversation
Fosstodon

Fosstodon is an English speaking Mastodon instance that is open to anyone who is interested in technology; particularly free & open source software.